EGZAMIN GIMNAZJALNY, ZAKOŃCZENIE GIMNAZJUM...


Wracam do Was po dłuższej przerwie, co usprawiedliwiam egzaminem gimnazjalnym oraz zakończeniem gimnazjum. Za mną tygodniowa zielona szkoła - nad morzem w Jarosławcu, złożenie papierów w II LO w Lublinie, egzamin gimnazjalny jak i jego wyniki oraz bal gimnazjalny.
Gimnazjum nr 25 zakończyłam ze średnią 5,71 - otrzymując statuetkę "PRIMUS INTER PARES" ("najlepszy wśród równych sobie").Rozstanie z tą szkołą wiążę z ogromnym bólem serca; były wzloty i upadki, ale to miejsce, do którego zawsze będę wracać z sentymentem. Właśnie tam spędziłam siedem lat mojego życia (od 2 klasy szkoły podstawowej do 3 gimnazjum). Nigdy nie zapomnę nieprzespanych nocy; wielkich i małych afer; wyjazdów integracyjnych; uroczystości, do których przygotowania trwały półtora roku; konkurów recytatorskich, które goniły te wokalne i plastyczne.


 Zdecydowanie czas nauki uprzyjemniali moi najdrożsi przyjaciele. Bez nich każdy dzień byłby ponury i bez kolorów; nie byłoby sekretnych spojrzeń, które tak wiele oznaczały; wspólnych wypraw do łazienki; ukrytych rozmów na lekcji czy tysiąca zdjęć - uwieczniające wszystkie te najważniejsze momenty. Nieustannie w moim sercu będzie miejsce dla Ady i Oli. Jestem pewna, że po tylu wspólnych latach - nasza przyjaźń - przetrwa do końca świata, a nawet o jeden dzień dłużej. Nigdy mnie nie opuściłyście, dlatego musicie wiedzieć, że zawsze możecie na mnie liczyć.


KARTKA Z PAMIĘTNIKA
02.12.2015r.

"Otwieram oczy i po kilku chwilach już wiem, jaki dzisiaj dzień. Drugi grudnia, a to oznacza tylko jedno – drugi etap olimpiady. Specjalnie nastawiłam budzik trzy godziny wcześniej, aby móc powtórzyć najważniejsze informacje. Kiedy zajrzała do mnie mama, poczułam skurcz w żołądku"    Zakończenie gimnazjum związane jest również z egzaminem gimnazjalnym. Jestem ogromnie szczęśliwa ze swoich wyników, ponieważ dzięki nim uzyskałam 183,8/200 punków rekrutacyjnych. Mam wrażenie, że daje mi to pewnie miejsce w mojej wymarzonej szkole na profilu mat-fiz-inf. 
Wiem, że będzie mi brakować lekcji z nauczycielami, którzy mnie tak zawsze wspierali; atmosfery. Jednakże jestem gotowa na zmiany. One zazwyczaj są dobre, prawda? Każdego dnia będę starała się dawać z siebie wszystko, co najlepsze, aby za trzy lata z radością informować Was o dostaniu się na niezwykły kierunek studiów. 

Przed nami miesiące wymarzonych wakacji. Mam wiele planów dotyczących rozwoju umiejętności, ale również takie jak spotkania z przyjaciółmi, wspólne nocowania czy wyjazd nad morze. Mam nadzieję, że każdy z nas wypocznie przez ten czas i nabierze wielu sił. 

44 komentarze:

 1. Gratuluję świetnych wyników i powodzenia w nowej szkole! <3
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyniku! Walczysz o swoje marzenia! I do tego masz wspaniałych ludzi, którzy Cię wspierają! Mogę sobie dać rękę uciąć że się dostaniesz do swojej wymarzonej szkoły :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow mega gratuluje średniej, pewnie egzaminy też poszły fantastycznie. Prześlicznie wyglądasz w tej sukience

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie egzamin czeka za rok, kto wie, może będziemy chodzić do tej samej szkoły :D Gratuluję wyników :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Również skończyłam właśnie gimnazjum. Z jednej strony mega się cieszę,a z drugiej... To jednak nowa szkoła itp. Ale jestem dobrej myśli :)

  http://paulonkal.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyników w nauce! Cudownie wyglądałaś w tej niebieskiej sukience :)
  MOJ KANAŁ NA YT
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie wyglądałaś!
  Życzę powodzenia w nowej szkole
  Pozdrawiam
  Under-my-controll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia ci życzę w nowej szkole <3
  zapraszam
  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje wyniku i chcę pwoiedzieć, że ślicznie wyglądałaś sukienka urocza
  Pozdrawiam,Lu

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja bardzo przeżywałam zakończenie gimnazjum, nie obyło się bez łez. A teraz, po 3 latach wiem, że bałam się niepotrzebnie. To tylko kolejny etap naszego życia. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje i oby w dalszej edukacji spotkało Cię jeszcze więcej radości i wspaniałych ludzi! :)
  Obserwuję, zapraszam też do siebie: http://coscudownego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Powodzenia w nowej szkole! :) Na pewno będzie super.
  przewrotowiec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Powodzenia w Liceum ! :) Nawet się nie obejrzysz, a już będziesz "dorosła" :) Świetna sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Moje zakończenie gimnazjum rok temu było zakończeniem mojego życiowego największego gówna. Teraz jestem w moim wymarzonym liceum plastycznym z wspaniałymi osobami.
  Gratuluje wysokiej sredniej :)

  tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Wspaniały wpis i cudowne zdjęcia! Sama nie mam już wakacji (praca) ale strasznie dużo radości dało mi czytania o Twoim szczęściu :) / Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 16. Powodzenia w LO, gratuluje wyników.

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny wpis, taka szczera relacja i te zdjęcia :) Bardzo przyjemnie czyta się takie osobiste posty, teraz zaczyna się tobie nowy etap życia :)
  http://nazywamsiemilena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratulację! Sukienka przepiękna :*
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Liceum to według mnie najfajniejszy czas :D Powodzenia i udanych wakacji!
  JustMajka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Super zdjęcia :)

  Obserwujemy? :)
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy kreatywny komentarz.

Copyright © 2014 KLAAUDINESS , Blogger