Recenzja | ETUO.PLDzisiaj Wigilia. Czas rodzinny, czas radości. Pod choinką możemy zobaczyć pięknie zapakowane prezenty. Do mnie już kilka dni temu zawitał kurier, który jak zwykle wywołał na mojej twarzy uśmiech. Doszła do mnie paczka ze sklepu ETUO.PL. Mają bogaty asortyment, a w obecnym okresie - możemy znaleźć również zimowe, świąteczne. Jeżeli na Wasz model telefonu ciężko znaleźć obudowę - nie martwcie się - z etuo nie będzie problemu.
 Przedstawiam Wam dwie obudowy. Jedna na iPhone 6, zaś drugi na Samsung S5 Neo. Obudowy przyszły następnego dnia po złożeniu zamówienie, co było dla mnie szokiem.Najważniejsze jest dla mnie zawsze to, czy obudowa dobrze się "trzyma w ręku". Jeżeli jest zbyt śliska na bokach - obawiam się, że może mi wypaść. Jednak te modele - z etuo.pl - trzymają się w ręce doskonale. Ani razu mi się nie wyślizgnęły.
Pierwsza z nich wygląda jakby była zrobiona z marmuru. Uważam, że jest niesamowicie klasyczna, elegancka. Zarówno dla kobiety - jak i mężczyzny. Jest to również świetny pomysł na prezent urodzinowy czy imieninowy. 
Kolejna - na Samsung S5 Neo. Nieco obawiałam się, że otwór na aparat zasłoni odrobinkę obrazek. Jednak jak widzicie - wszystko jest na swoim miejscu. Bez problemu się ją zakłada i zdejmuje. Jedna z najważniejszych rzeczy, o których jeszcze nie powiedziałam - obudowy są mięciutkie. Można wygiąć, a następnie wróci do swojego właściwego ułożenia.
Ostatnio kupując obudowę w stacjonarnym sklepie - szybko zszedł mi obrazek. Wystarczyło, że delikatnie paznokciem zahaczyłam. Teraz - na szczęście - tak nie ma. Obudowa raz przeżyła spotkanie z pilniczkiem - jednak obrazek nadal się ślicznie utrzymuje.
Zdecydowanie polecam wszystkim! :)4 komentarze:

Dziękuję za każdy kreatywny komentarz.

Copyright © 2014 KLAAUDINESS , Blogger