Jak sprawić, aby było to wakacje Twojego życia?Cześć!
Każdego roku - dokładnie w tym samym czasie - zastanawiam się, co zrobić, aby moje wakacje były niczym z amerykańskich filmów dla nastolatek; pełne niespodzianek, przygód, niezapomnianych przyjaźni i wiele innych. Do ostatniego roku moja letnie przerwa wyglądała bardzo podobnie. Wstałam dosyć późno, zakupy spożywcze, pomoc przy przygotowaniu obiadu i telewizor na zmianę z laptopem. Pomimo, że czasami każdemu marzy się taki "luźny" dzień - to zdecydowanie wykonywanie tych samych czynności przez blisko sześćdziesiąt dwa dni jest dosyć nieprzyjemne. Dlatego właśnie postanowiłam to zmienić. Poprzednie wakacje były najlepsze, jakie do tej pory miałam i wierzę, że uda mi się zrobić tyle samo niesamowitych rzeczy w tym roku.
Po pierwsze - pora na zaplanowanie całych wakacji od A do Z. Wyjeżdżasz na obóz czy z rodziną? Super! Wykonaj sobie kalendarzyk na dwa miesiące, w którym będziesz zapisywać plany na najbliższe dni. W ten sposób unikniesz dnia, kiedy nic nie robisz albo takiego, kiedy dziesięć osób będzie się chciało z Tobą spotkać o tej samej godzinie.
Pamiętaj, że wakacje spędzone w domu wcale nie muszą być nudne. Pomyśl, co zawsze chciałeś zrobić. Może kanał na YT, założenie bloga, nauka jazdy na fiszce albo na keyboardzie? To moment, kiedy możesz zrobić wiele wspaniałych rzeczy. Pogadaj z przyjaciółmi - może uda Wam się zorganizować jakąś imprezę, ognisko albo zrobicie nocowanie z ploteczkami czy też noc z horrorami?
Oczywiście, spontaniczność to coś niesamowitego. Dlatego nie trzymaj się ściśle planu. Postępuj tak, abyś potem nie żałował żadnej minuty!
Życzę Wam wszystkim udanych wakacji, a tymczasem lecę zaplanować tą letnią przerwę!


1 komentarz:

  1. Znam to - poprzednie wakacje również były najlepszymi w moim życiu! A planowanie jest super, praktykuję od paru lat i to bardzo ułatwia życie - aż się przyjemnie patrzy na zapisane spotkaniami okienka w kalendarzyku!
    Życzę Ci jeszcze lepszych wakacji niż rok temu!
    Buziaki x
    http://smile-for-me-beautiful.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy kreatywny komentarz.

Copyright © 2014 KLAAUDINESS , Blogger