Oto klucz do sukcesu.Czy chociaż raz marzyłeś o tym, aby zdobyć klucz do sukcesu w każdej dziedzinie..?
Życie składa się z tych dobrych chwil, ale również tych - gdzie musimy porzuć smak goryczy. Koniec pierwszego semestru to moment, kiedy na szkolnych korytarzach co chwilę można usłyszeć "jestem beznadziejny", "znowu w życiu mi nie wyszło", "nigdy nie zrozumiem matmy!". Z każdym kolejnym dniem demotywujesz się jeszcze bardziej, aż dochodzisz do momentu, kiedy uznajesz, że to życie to jedna wielka porażka. 
Musisz uzmysłowić sobie kilka ważnych aspektów, żeby prawidłowo wykorzystać swój potencjał. Jeżeli myślisz, że wszyscy, którzy dobrnęli do pewnego sukcesu - mieli specjalne, super hiper nadnaturalne umysły - jesteś w błędzie. Każdy startuje z tym samym. Podstawą do sukcesu jest wiara w samego siebie. Zacznij starać się, aby w Twoim umyśle nie pojawiła się choć najmniejsza myśl, która pozwoli Ci zwątpić. Koniec z demotywacją własnej osoby.
Wyobraź sobie, że razem z kolegą bądź koleżanką bierzesz udział w zawodach sportowych. Startujecie w tym samym miejscu. Macie szansę dobiec do końca - z jak najlepszym czasem. Jednak TY przywiązujesz sobie kule do nóg, które powodują, że każdy kolejny krok wymaga od Ciebie więcej wysiłku. Kiedy nawet nie jesteś w połowie, Twój przeciwnik z uśmiechem na twarzy przekracza linię mety i zdobywa trofeum. Kiedy uda się to Tobie, jesteś zmęczony i nikt już Ci nie gratuluje. Jest to pewna aluzja do tego, co robisz - każdego dnia. Pozwalasz innym, aby z Tobą wygrali już na starcie, a potem zadajesz to bardzo trudne pytanie - dlaczego przegrałem? Jeżeli chcesz wygrać - przed Tobą dużo pracy, ale jestem pewna, że może Ci się udać. Jesteś zdolny - tak samo jak każdy inny!
Myślisz, że to nieprawda, bo jesteś beznadziejny z matmy? Koniec z tym! Musisz uświadomić sobie, że trwasz w tym przekonaniu tylko dlatego, ponieważ tak naprawdę nigdy się jej nie uczyłeś!
 W takim razie - skoro to zależy od Ciebie, czy umiesz matmę czy nie - a pragniesz tego od zawsze z całego serca... dlaczego się nie udaje? Odpowiedz na to pytanie - z ręką na sercu. Ach, już wiesz? Czyżbyś po prostu był aż tak bardzo leniwy, że nie chcesz zdobyć wspomnianego trofeum? Jeżeli tak właśnie jest, a Ty nie chcesz nic w sobie zmienić... po prostu Ci współczuję. Życie składające się z sukcesów jest niby idealne. Dlaczego odpychasz od siebie idealne życie? Dla ciągłego śledzenia wszystkich na Instagram'ie, a może nadal jesteś zakochany w Facebook'u albo śpisz całymi dniami? Może Twoje życie już jest idealne?


Nie znam Twojej odpowiedzi, ale z chęcią bym ją poznała! Dlatego zostaw poniżej komentarz!

20 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie posty na twoim blogu! Świetny motywujący wpis. Żeby osiągnąć sukces, trzeba zacząć od początku, nie obwiniać o porażki innych, a przyjrzeć się dokładniej sobie i to w sobie zmienić!

  http://optimistic--soul.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za takie miłe słowa :) Dokładnie, właśnie o to mi chodziło!

   Usuń
 2. Masz fajny styl pisania :) .
  Poklikasz pod zdjęciami w link z kurtką ? :) Odwdzięczam się :) .
  http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/01/just-nothing.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz całkowitą racje! To od nas zależy czy coś osiągniemy czy nie.
  To jak jesteśmy do czegoś nastawieni i co o daje rzeczy myślimy jest kluczem do sukcesu (albo do porażki).
  Świetnie, że piszesz takie posty - one motywują do działania :)
  www.sophieasaqueen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję <3 Pozytywne myślenie ma całkiem duży wpływ, oczywiście!

   Usuń
 4. To tylko od nas zależy jak przeżyjemy swoje życie.
  Pozdrawiam, annenoele.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko zależy od nas :)
  paulan-official-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba żyć rzeczywistością i nie zawsze wszystko jest możliwe. Motywacja to sukces!

  U mnie nowy post, zapraszam!
  Obserwuję ;)
  MÓJ BLOG-KLIIK

  OdpowiedzUsuń
 7. naprawdę ciekawy post :)

  http://fromcarolinee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniale piszesz. Potrafisz przykuć uwagę czytelnika do swoich słów, co jest niezmiernie istotne! Bardzo miło się czytało! Powodzenia w dalszym blogowaniu, czekam na kolejne posty! :)

  ksiezycova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo mądrze napisane. lubię jak ktoś wie o czym pisze i stosuje to w swoim życiu, a nie tylko pisze bo pisze...
  jamaicantrip97.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię, kiedy mam dla kogo pisać! Dziękuję za motywację do dalszej pracy :)

   Usuń
 10. Tekst daje do myślenia. Nikt nie powinien przegrywać na starcie z powodu wiary własnego siebie. Każdy ma w sobie potencjał do pewnych rzeczy wystarczy go tylko w sobie odnaleźć. Nie dajmy sobie wmawiać, że jesteśmy do niczego.
  Pozdrawiam :) Different Diamond klik

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy kreatywny komentarz.

Copyright © 2014 KLAAUDINESS , Blogger