Hey, you. Don't give up, okay?

Cześć, dzisiejszy post ma zmotywować Was do pracy! Wiem, że jest to trudne - za oknem coraz bardziej słychać śpiew ptaków, trawa coraz bardziej zielona... Ale właśnie teraz nie można się poddać. Idź - zdobywać świat! :)
Każdy człowiek ma wzloty i upadki. Czasami wydaję się nam, że jesteśmy pechowcami - nic nam się nie udaje. Jednak, zadajmy sobie pytanie i szczerze na nie odpowiedzmy: "Czy ja chcę pokonać własne lęki?". Moja wcześniejsza recenzja Niezgodnej (KLIK) była wypełniona myślą, że "inny" nie znaczy "gorszy". Więc dlaczego boisz się spróbować? To nie świat nas ogranicza, to my ograniczamy się przed światem. Porzuć wszystkie wymówki - idź przed siebie, zdobywaj świat. PAMIĘTAJ: porażka to element sukcesu! Śmiej się z życia i czerp z niego jak najwięcej. Skoro dano nam tylko jedno chyba powinniśmy to wykorzystać, prawda?

Bez względu jakie masz "marzenia" zamień je na swoje "cele". Od razu lepiej brzmi, prawda? Czemu? Marzenie (z Wikipedii) to fantazje, myśli i wyobrażenia występujące w czasie pełnej świadomości, zaś cel to wykonywanie działań! 
 


3 komentarze:

 1. Zgadzam się z napisem na obrazku "Bywa,że najlepszą motywacją są nasze porażki".
  ✿DALENA BLOG✿>>>klik<<<

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z tobą wiosna to idealny czas na stawianie sobie nowych celów i spełnianie marzeń
  Buziaki ;*
  crazyy-mee.blogspot,com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post :*
  http://ohbroooklyn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy kreatywny komentarz.

Copyright © 2014 KLAAUDINESS , Blogger